התפשטות

רומן אירוטי פילוסופי

שרי, אומנית ישראלית, מהגרת לפריז בעקבות שברון לב מטלטל. כשהיא פוגשת בכריסטופור, פילוסוף צרפתי מהעשירון העליון וסופר בעל שם דבר בפוליטיקה, היא לא מתארת לעצמה כיצד המפגש הזה ישפיע על החיים שלה. 

השניים נסחפים אל תוך רומן סוער שמפגיש תפיסות מציאות מנוגדות - לכריסטוף ברור שיש חוקים וגבולות למציאות. אם רק ידע את החוקים, יוכל לשלוט במתרחש ולכבוש את ליבה של שרי. לשרי ברור שלמציאות יש חוק אחד בלבד - שאין חוקים. היא חיה בשחרור ובהתמסרות מוחלטת לאקראיות של המתרחש, לרגעיות של כאן ועכשיו. בדרכים הפוכות, שניהם מונעים עמוקות מהתשוקה להשיג כוח ושליטה במציאות המתעתעת של חייהם. תוך כך מתערבבים מציאות ופנטזיה, אהבה ותשוקה, אדם ומפלצת, והגבול ביניהם הולך ומטשטש.

רומן אירוטי-פילוסופי, קולח, משעשע ובגובה העיניים; שבו בזמן מצליח לעורר מחשבה עמוקה, לנפץ מיתוסים ולפרוץ דרך חדשה של תפיסת המציאות. ספר שלא ישאיר אתכם אדישים לרגע.

 

הספר מיועד לקהל קוראים בוגר וכולל סצנות דו-מיניות,

 

הכותבת ינית אסולין (35), בוגרת תואר שני בתקשורת University of vincennes בצרפת, ותואר שני בפילוסופיה מאוניברסיטת בר־אילן. ינית עשתה קאמבק לישראל לאחר תקופה ארוכה בה חיה באירופה. הספר "התפשטות" הוא רומן הביכורים שלה.

על הכותבת:

ינית אסולין

(36) בעלת תואר שני בתקשורת מאוניברסיטת פריז-8. בוגרת תואר שני נוסף בפילוסופיה ותואר ראשון בפסיכולוגיה.

ינית מנהלת קריירת שירה בינלאומית מזה כחמש עשרה שנים, עשתה קאמבק לישראל לאחר תקופה ארוכה בה חיה בלונדון ובפריז. הספר "התפשטות"- הוא רומן הביכורים שלה.

052-3445084 להזמנות מופעים

©2019 by Yanit Asulin Singer. Proudly created with Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now